PL  |  EN  |  DE

Stosowanie

Czyszczone miejsce spryskać niewielką ilością preparatu, pozostawić na chwilę po czym zetrzeć suchą szmatką, gąbką lub papierowym ręcznikiem. W razie konieczności czynność powtórzyć. Dzięki formule 2 w 1 preparat można stosować zarówno w formie pianki jak i sprayu, w zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni. Dla uzyskania działania spryskiwacza unieść siteczko aplikatora. Uwaga: Przed pierwszym użyciem zaleca się sprawdzić działanie preparatu w niewidocznym miejscu czyszczonej powierzchni.

Składniki

AQUA, ISOPROPYL ALCOHOL, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, PARFUM, DISODIUM EDTA, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE.

Opinie

Pianka czyszcząca jest dla mnie rewelacyjnym preparatem! Nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z produktem, który wyczyściłby skórę tak błyskawicznie i dokładnie. Działanie pianki daje "efekt WOW". Wystarczyła jedna aplikacja, aby oczyścić naprawdę mocno zabrudzone powierzchnie. Skóra jest czysta i nawilżona, a do tego odzyskuje swój dawny blask. Jest to preparat, który na stałe zagości w naszej siodlarni :) 

Pianka świetnie usuwa wszelkie zanieczyszczenia z skór oraz skór syntetycznych ma także ładny kokosowy zapach dzięki któremu czyszczenie jest przyjemniejsze.

Produkt rewelacyjny, pięknie pachnie, łatwo się aplikuję. Największą zaletą jest to, że radzi sobie z zabrudzeniami bardzo ciężkimi do usunięcia jak również trudno dostępnych. Nadaje drugie życie wyrobom skórzanym, po aplikacji wyglądają jak nowe

Nazwa projektu: Opracowanie strategii biznesowej firmy Black Horse sp. z o.o.Nazwa beneficjenta: Black Horse Sp. z o.o. Wartość projektu: 150 000 PLN. Wartość dofinansowania: 75 000 PLN  Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020