PL  |  EN  |  DE

SUCHE KOPYTA? - Nawilżamy

Dbając o dobrą kondycję kopyt, zapewniamy koniowi komfort na co dzień. Łamliwe i suche kopyta są często powodem wielu kontuzji, dlatego tak ważne jest aby odpowiednio je pielęgnować. Do tego celu w naszej ofercie znjadziecie wyjątkowy preparat – ODŻYWCZĄ MAŚĆ DO KOPYT (Nourishing hoof ointment).

NOURISHING HOOF OINTMENT

Aby maść działała prawidłowo należy nanieść ją na umyte i suche kopyta. Po wyczyszczeniu puszki najlepiej przetrzeć ją ręcznikiem lub poczekać aż wyschnie. Przy użyciu pędzelka lub gąbki należy posmarować dokładnie całą zewnętrzną powierzchnię kopyta i koronkę. Dzięki swej konsystencji maść doskonale się rozprowadzi. Stosując pielęgnacyjnie, zabieg najlepiej powtarzać raz w tygodniu.

Jeśli kopyto jest bardzo przesuszone i pękające zabieg najlepiej stosować dwa razy dziennie- przed wyjściem na padok oraz na noc do boksu- nakładając wtedy grubszą warstwę. Już następnego dnia zauważymy różnicę, jednak kuracja powinna trwać ok. 14 dni, smarując 3 x w I tygodniu a następnie ochronnie i profilaktycznie, 2 x w II tygodniu.

Po zakończeniu intensywnej kuracji polecamy stosowanie oleju do kopyt Black Horse

Nazwa projektu: Opracowanie strategii biznesowej firmy Black Horse sp. z o.o.Nazwa beneficjenta: Black Horse Sp. z o.o. Wartość projektu: 150 000 PLN. Wartość dofinansowania: 75 000 PLN  Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020